Hračky

26. června 2006 v 19:44 | Alda |  Hračky

Souprava Soft Shot

Baví tě šipky i střelba? Soft shot spojuje obě tyto zábavy do jedné. Nyní můžeš střílet do terče měkkými kuličkami a cvičit tak přesnou mušku. Uspořádej s kamarády turnaj a rozhodněte o vítězi.Trampolína na zahradu

Velmi oblíbená trampolína, na které se pořádně vyřádíš. Odpočívat se dá i pohybem, a proto neváhej a odraž se až do výšin. Komplexně testováno na max. 80 kg.

Obojživelný Off Road

Obojživelné terénní autíčko s náhonem na všechny 4 kola je vysoce kvalitní model, odolný a schopný rychlé jízdy v jakémkoliv terénu. Díky své konstrukci může plout i po vodní hladině. Ovládá se pákami a zatáčí jako tank, tím nehrozí porucha zatáčení kol. K dodání začátkem června. Baterie: 6V NiMh a 6V nabíječka, je součástí výrobku.

Atom Axel hydro

Staň se na chvíli oblíbeným Axelem z ATOM týmu. Naplň svoji pistoli vodou a stiskni spouš? - budeš střílet vodu na všechny nepřátele v okolí. Soupeři se mají na co tešit!

Tetování pro holky

Toužíš po moderním tetování a nevíš jak na to? S tímto tetovacím perem je to jednoduché! V sadě najdeš tetovací pero se stojanem a pružným kabelem, 3 barevné vodou omyvatelné šablony, 2 elastické stuhy a 1 hřídelku. V nabídce je i speciální tetování pro kluky! K dodání koncem května. Baterie: 2xAA, nejsou součástí.

Baby Annabell

Nová funkčí panenka Baby Annabell od Zapf Creation vyjadřuje pocity skutečného miminka a umí ronit opravdové slzy. Panenka saje z lahvičky, při čemž hýbe pusinkou, po jídle si odříhne, zívne a usne. Má-li bolení bříška, uleví si a zase spokojeně žvatlá a směje se. Baterie: 4xAA, nejsou součástí.

Medvídek Hug me 18 cm

Medvídek Hug Me v barvě trička modré, červená a růžové.

RC Robo

Další z řady nových chytrých robotů. Chodí, pohybuje rukama, tančí a k tomu si hraje veselou písničku. Dokáže nahrávat tvůj hlas, který ti lehce přehraje. Narazí-li na nějakou překážku, dá to hned vědět. Poznej dokonale svého nového robokamaráda a užij si s ním mnoho zábavy. Baterie: robot - 4xAA, ovládání - 2xAA, nejsou součástí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama