Červen 2006

Fretka

30. června 2006 v 15:20 | Alda |  Zvířata
Fretka je tvor zvláštní až podivný. Má osobnost takže v tomto případě platí spíš otázka "KDO?". Možná by se dalo říci, že je to taková kočka jezevčík. :o) Fretečka trochu připomíná kočku, avšak více povahou. Má s ní mnoho společného, ačkoliv do skupiny kočkovitých šelem nepatří. Oproti kočce je fretka tvor hravý i v dospělosti a stáří. Její podstatou je vymýšlení lumpáren a srandiček, které mohou majitele takového tvora pěkně rozčílit, ale především pobavit. Tvoreček vynalézavý, a osobitý. Nikdy neudělá to co po ní chcete, pokud její vůle není učinit to pro vaše potěšení. V tomhle je zase podobná paličatemu jezevčíku. Za váš nezájem vás potrestá a vášemu trestu se směle vysmívá. Je to tvoreček, jenž si vás chce přizpůsobit k obrazu svému stejně, jako chcete vy sami, aby se on podřídil vám. Takže je to takové KDO z KOHO. :o) Nakonec podlehnete ku spokojenosti obou bytostí, FRETKOUNA a ČLOVĚKA.fretka Sára a pes Jessie
Fretka a pes

Freťák Davídek a kočka EliškaFretka a kočka
pareni-fretek02.jpg, 26 kBfretci-mladatka14den02.jpg, 35 kB

Králík

30. června 2006 v 15:11 | Alda |  Zvířata
Králík domácí patří k velmi rozšířeným a chovatelsky vděčným zvířatům. Je chován ve spoustě plemen a poskytuje nejen dieteticky hodnotné maso, ale i kvalitní kožku a v neposlední řadě také potěšení z chovatelských úspěchů jak dětem, tak i dospělým.
Kompletní krmná směs je složena z ječmene, vojtěškového úsušku, sojového extrahovaného šrotu, sladového květu, krmné mouky a doplněna složkou minerální a vitamínovou. Je sestavena tak, aby plně pokryla potřeby králíka a není nutno přidávat žádné jiné krmení. Je určena pro výkrm králíků od odstavu až do zabití.


Morče

30. června 2006 v 14:53 | Alda |  Zvířata
Morčata mají velmy huňatou srst.Jsou to domácí zvířata,může se s nimy chodit i ven na jejich specialním vodítku.Morčata nejraději jedí:sušené jídlo,mrkev a i trávu...Můžete zakoupit jídlo pro morčata i ve zverimexu.

Kůň

30. června 2006 v 14:41 | Alda |  Zvířata
:::: Nejkrásnější záběry ::::
Kůň byl námětem uměleckých děl od okamžiku, kdy lidé začali malovat obrazy a tvořit sochy. Některé důležité objevy vědy, lékařství a průmyslu, například vynález motoru, vznikly s pomocí koní.
> První dochované obrazy koní se objevují na jeskynních malbách v Lascaux ve Francii a v Altamiře ve Španělsku. Vytvořili je pravěcí lovci na kamenné stěny před 15 000 lety.
> Od doby kolem roku 500 př. n. l. až do římského záboru vzkvétala v Evropě keltská kultura. Keltové uctívali koně jako posvátná zvířata. V Anglii vytesávali velké křídově koně na úbočí kopců (Bílý kůň v Uffington Castle).

Pes

30. června 2006 v 14:32 | Alda |  Zvířata
Psí tělo a smysly byly vyvinuty do takové podoby, aby mohl bez problémů ve smečce lovit svou kořist. Potřeboval k tomu poměrně dobře vyvinuté svalstvo k dosažení dostatečné rychlosti při lovu, ale i pro dlouhé "putování" při jejím vyhledávání. Dalším znakem je dobře vyvinutý chrup, který umožňuje dokonalé ulovení, ale i zpracování kořisti. Významné jsou také špičáky, které jsou typickým znakem všech masožravců.[zavřít fotografii]foto 12foto 17foto 21foto 8foto 11foto 14foto 19foto 7foto 18foto 21


Hráči Brazílie-Footballu

29. června 2006 v 12:06 | Alda |  Football
Ronaldinho
Kaká
Adriano
Ronaldo
Dida


Mobili Sony Ericsson

28. června 2006 v 13:56 | Alda |  Elektronika
ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

mp3 přehrávače

27. června 2006 v 15:41 | Alda |  mp3 přehrávače

iRiver H-10 20 GB Grey

iRiver H-10 20 GB Grey

Kód zboží: EG9286 (tento kód uvádějte při komunikaci s našimi pracovníky)
Acer MP-330 HDD MP3 Player, 20GB

Acer MP-330 HDD MP3 Player, 20GB

Kód zboží: EG8441 (tento kód uvádějte při komunikaci s našimi pracovníky)

SONY NW-E107/S 1 GB

SONY NW-E107/S 1 GB

Kód zboží: EG9173 (tento kód uvádějte při komunikaci s našimi pracovníky)Sony NW-E002/B - 512 MB - černý

Sony NW-E002/B - 512 MB - černý

Kód zboží: EG19594 (tento kód uvádějte při komunikaci s našimi pracovníky)
Sony NW-E207/L - 1 GB

Sony NW-E207/L - 1 GB

Kód zboží: EG11071 (tento kód uvádějte při komunikaci s našimi pracovníky)IOPS Z5 512 MB Chilli Orange

IOPS Z5 512 MB Chilli Orange

Kód zboží: EG11961 (tento kód uvádějte při komunikaci s našimi pracovníky)

Panasonic SV-SD300EG-W, D-snap

Panasonic SV-SD300EG-W, D-snap

Kód zboží: EG14559 (tento kód uvádějte při komunikaci s našimi pracovníky)

Thomson PDP 2325

Thomson PDP 2325

Kód zboží: EG10835 (tento kód uvádějte při komunikaci s našimi pracovníky)
Thomson PDP 2756 X, 256MB

Thomson PDP 2756 X, 256MB

Kód zboží: EG18213 (tento kód uvádějte při komunikaci s našimi pracovníky)Thomson M200E256 Lyra - 256MB, SD/MMC slot + Kingston SecureDigital 512 MB

Thomson M200E256 Lyra - 256MB, SD/MMC slot + Kingston SecureDigital 512 MB

Kód zboží: EG20724 (tento kód uvádějte při komunikaci s našimi pracovníky)Thomson PDP 2356 K

Thomson PDP 2356 K

Kód zboží: EG6084 (tento kód uvádějte při komunikaci s našimi pracovníky)Bmw

27. června 2006 v 13:51 | Alda |  Auta
Obrázek “http://shop.ep-tuning.cz/images/8200270090_B01.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

BMW M6 Cabrio


BMW M6


BMW K 1200 S BMW M5

Pro mimča

26. června 2006 v 19:59 | Alda |  Hračky

Velká červená poštovní dodávka s otevíracími dveřmi a úložným prostorem v zadní části s figurkami hlavního hrdiny poš?áka Pata a jeho kamaráda kocoura, se kterými zažiješ mnoho dobrodružství. K dodání začátkem srpna.

Medvídek baby

Krásný plyšový medvídek s jemným kožíškem. V růžovém tričku holčička a modrém chlapeček.

Edukační knížka

Veselá knížka pro nejmenší z jemné plyše skrývá na každé stránce malé překvapení. Jedna píská, druhá šustí, na třetí je dětské zrcátko. Knížka hravou formou rozvíjí všechny dětské smysly.


Muzikální hrošík

Roztomilý plyšový hrošík s mechnickým hracím strojkem. Zatáhni za provázek a hrošík ti začne hrát veselou, relaxační melodii.hračky Football

26. června 2006 v 19:50 | Alda |  Hračky

Fotbalový skákací míč

S gumovým hopsadlem v provedení fotbalového míče si vychutnáš Mistrovství světa i doma. Hopsadlo podporuje sportovní stránku dítěte a cvičí stabilitu celého těla.

Reflex Soccer

Fotbalový balón přidělaný k pevné základně tě dokonale připraví na fotbalový zápas. Můžeš hrát sám nebo s kamarády. Pomáhá při tréninku kopání na bránu a chytání gólů. Procvičí tvou fyzičku i způsob hry. Průměr podstavce: 27 cm, délka lanka: 120 cm.

Mini fén fotbal

Praktický větráček ve fotbalovém stylu, který tě osvěží v napínavých, horkých chvílích při rozhodujících fotbalových utkáních na FIFA 2006. Baterie: 2xAA, nejsou součástí.


Fotbalová branka s terčem

Fotbalová branka, která zastane svou funkci při fotbalovém zápase, ale zároveň ti umožní složité trénování penalt či samotné kopání gólů. Stačí připevnit "profi brankáře" do branky a zamířit na jeho slabá místa, aby míč prošel do brány. Zboľí je dočasně vyprodáno.

Antistres.fotbalový wiggler

Jseš napjatý jako struna a nervy ti tečou při každé minutě utkání? Pohraj si na chvilku s antistresovým válečkem s fotbalovou tématikou a uvidíš že se ti tep rychle uklidní.

FIFA World Cup 2006

Hra EA SPORTS zachycuje atmosféru světového fotbalového poháru FIFA 2006 v Německu prostřednictvím oficiální videohry s exkl. licencí. Hra ti dává příležitost vžít se do role svých oblíbených fotbalistů, se kterými můžeš vyhrát světový pohár. Pus? se do toho! Platformy: PC, PS2, NDS, GBA.

Nafukovací křeslo

Vychutnej si mistrovství světa ve fotbale v originálním nafukovacím křesle v podobě fotbalového míče. Zaručí pohodlí dětem i dospělákům doma, na zahradě i ve sportovním klubu. Také v provedení basketbalového míče. Nosnost 70 kg.Hračky

26. června 2006 v 19:44 | Alda |  Hračky

Souprava Soft Shot

Baví tě šipky i střelba? Soft shot spojuje obě tyto zábavy do jedné. Nyní můžeš střílet do terče měkkými kuličkami a cvičit tak přesnou mušku. Uspořádej s kamarády turnaj a rozhodněte o vítězi.Trampolína na zahradu

Velmi oblíbená trampolína, na které se pořádně vyřádíš. Odpočívat se dá i pohybem, a proto neváhej a odraž se až do výšin. Komplexně testováno na max. 80 kg.

Obojživelný Off Road

Obojživelné terénní autíčko s náhonem na všechny 4 kola je vysoce kvalitní model, odolný a schopný rychlé jízdy v jakémkoliv terénu. Díky své konstrukci může plout i po vodní hladině. Ovládá se pákami a zatáčí jako tank, tím nehrozí porucha zatáčení kol. K dodání začátkem června. Baterie: 6V NiMh a 6V nabíječka, je součástí výrobku.

Atom Axel hydro

Staň se na chvíli oblíbeným Axelem z ATOM týmu. Naplň svoji pistoli vodou a stiskni spouš? - budeš střílet vodu na všechny nepřátele v okolí. Soupeři se mají na co tešit!

Tetování pro holky

Toužíš po moderním tetování a nevíš jak na to? S tímto tetovacím perem je to jednoduché! V sadě najdeš tetovací pero se stojanem a pružným kabelem, 3 barevné vodou omyvatelné šablony, 2 elastické stuhy a 1 hřídelku. V nabídce je i speciální tetování pro kluky! K dodání koncem května. Baterie: 2xAA, nejsou součástí.

Baby Annabell

Nová funkčí panenka Baby Annabell od Zapf Creation vyjadřuje pocity skutečného miminka a umí ronit opravdové slzy. Panenka saje z lahvičky, při čemž hýbe pusinkou, po jídle si odříhne, zívne a usne. Má-li bolení bříška, uleví si a zase spokojeně žvatlá a směje se. Baterie: 4xAA, nejsou součástí.

Medvídek Hug me 18 cm

Medvídek Hug Me v barvě trička modré, červená a růžové.

RC Robo

Další z řady nových chytrých robotů. Chodí, pohybuje rukama, tančí a k tomu si hraje veselou písničku. Dokáže nahrávat tvůj hlas, který ti lehce přehraje. Narazí-li na nějakou překážku, dá to hned vědět. Poznej dokonale svého nového robokamaráda a užij si s ním mnoho zábavy. Baterie: robot - 4xAA, ovládání - 2xAA, nejsou součástí.

o mě

26. června 2006 v 19:31 | Alda |  Něco o mě
Je mi 12let jmenuji se Aleš
moje nejoblibenější barva:Modrá


moje nejoblibenější zvířata:Pes,Kočka
moje nejoblibenější číslo:1
moje nejoblibenější jídla:Hranolky,Smažený Sýr,cCHicburger,Kuřecí Kousky

moje nejoblibenější pití:Džus,Coca Cola,Pepsi,Limčamoje nejoblibenější písmeno:A
moje nejoblibenější rectaurace:Mcdonaldmoje nejoblibenější sporty:Football,Tennis,Házená,Vibiená